יום שישי, 11 בנובמבר 2022

2 מישל השכיבה את פרנקי במיטה - משימה לא קלה עם ג'נטלמן בן שש - זרקה על ג'קט וצעקה על ג'נה שהיא הולכת ללכת

 

2

מישל השכיבה את פרנקי במיטה - משימה לא קלה עם ג'נטלמן בן שש - זרקה על ג'קט וצעקה על ג'נה שהיא הולכת ללכת עם פוקי. בשער היא העיפה מבט אשמה. חלילה, פרנק יראה, הוא ישבע שוב. ילדים צריכים לטייל עם הכלב, אתה תמיד מפנק אותם. וזה יותר קל לה. קל יותר לצאת לבד מאשר לשכנע את בתך; וגם נשימה נוספת של אוויר לא תזיק.

פוקי חפר את אפו בערימה הראשונה של עלים מתים, ומישל עצרה, ראשה מוטה לשמיים זרועי הכוכבים. קַר. אפילו התקרר בלילה. היא ניתקה את המנעול של הסורגים, ושחררה מפל של תלתלים זהובים. אז הנה זה. יהיה לה חם יותר, ופרנק, כפי שהיא רואה, יתחמם.

לא הייתה נפש ברחוב אלם החשוך - השעה הטובה ביותר ביום.

מזג האוויר רק החמיר. מישל אהבה את הרגעים האלה כשהיא לבד, חוץ מהחברה של פוקי, כמובן.

קוקר משך, משך ברצועה, אבל לפתע נעצר. או או או! שכנים משני הצדדים, בני הזוג שרייבר והג'ויס, מעוררים שורות בכל פעם שכלב מרים את כפו ליד רכושם היקר. מישל לא משכה את הרצועה, שלא יפגע. השכנים שלה, הוותיקים של הרובע, היו נחמדים למדי, אבל אף פעם לא ידידותיים בחום.

מישל, לעומת זאת, אהבה את הזוג ג'ויס והשרייבר וכל אחד מהשכנים האחרים. אחרי הכל, זה היה הבית שלה, כאן, ברחוב אלם, היא ופרנק הביאו את שני הילדים מבית החולים. כאן, פרנק לימד את בתו לרכוב על אופניים דו-גלגליים, ופרנקי ג'וניור הקפיא פעם את לשונו אל עמוד הפנס, שבאותו רגע התעניין מאוד בפוקי. אם לא חברים, אז מכרים טובים גרו ברחוב הזה, גידלו ילדים והסתובבו עם כלבים.

כילדה, למישל לא היה בית. אמא, מלצרית, הביאה מהעבודה ארוחות ערב מוכנות וחפיסות בירה, ואבי תמיד פיתח פרויקטים גרנדיוזיים, שכל אחד מהם הסתיים בכישלון, אבל בכל זאת דרש שעות רבות של ביקורים בברים.

מישל נרעדה כאילו מישהו עבר על קברה. לפי היגיון החיים, האושר לא האיר לה, אלא אולי כפיצוי על התחלה קשה. היא נולדה בברונקס, רק עשרים או שלושים קילומטרים משם, אבל בעולם אחר לגמרי. אמה הייתה אירית, ילידת מחוז קורק, אביה היה ממשפחה אמריקאית-אירית. בנו של כבאי, הוא עצמו עבר את אותו החלק, אבל יום אחד הגיע לעבודה בשלב שבו הים היה עד הברכיים והשריפה נגמרה, צלל לתוך בית בוער ונעלם לנצח מתחת לשש קומות של הריסות .

מישל לא סבלה יותר מדי בלי אבא רועש ואימתני. אבל בתור בת יחידה - דבר נדיר במשפחות איריות - לאחר מותו היא נותרה לבדה עם אם חסרת אונים, יתר על כן, מדוכאת מיד. וכשסבתא מישל חלתה, שילה נסעה לאירלנד לעזור, והשאירה את בתה בחברת הוריו של בעלה. חודש לילד הוא זמן רב באופן בלתי נתפס; שישה חודשים זה נצח. שילה נעלמה לשנתיים, והפעם בתה הספיקה לספוג בדידות ולהאמין בבגידה של אמה. זה היה אז שמישל החליטה שאין דבר חשוב יותר בעולם מאהבה לבעלה ולילדיה. אז היא נשבעה שלעולם לא תהפוך לשילה.

אילו הייתה יכולה כעת לחיות מחדש את ילדותה העצובה והקשה, היא הייתה עושה זאת ללא היסוס, אם רק המגרש היה נותן לה שוב את פרנק רוסו כבעל, שני ילדים, כלב נפלא ובית בפינה נקייה ונעימה במחוז ווסטצ'סטר. , שבו שקט ושלווה שולטים. , רווחה. אוכל לבבי ובריא, מצעים טריים, בגדים מסודרים בקפידה על המדפים בארונות. גינה נטועה בפרחים ושתי מכוניות מפוארות ואמינות.

במהלך השנים הראשונות לנישואיה, מישל צפתה בכל כוס יין ששתה פרנק, חיכתה בליבה וחששה שבעלה ישתכר וכל האושר שלה יתמוטט. עם זאת, זה לא קרה, לא פעם אחת.

כשהיא עקבה אחרי פוקי ברחוב, מישל הודתה לה על בעל נפלא, ילדים נפלאים וחברים טובים. האם היא לא יודעת שבחמישה בתים מכאן בערך, ג'אדה צריכה להאכיל בעל רפוי שמבלה ימים בשכיבה על הספה בזמן שאשתו מותשת בבנק. רק תחשוב, קלינטון, השטויות האלה, גם צועדות בצד! ואיך ג'אדה משלימה עם זה? אפילו לא מצטער שהשותפות של פרנק עם קלינטון התפרקה!

מישל הייתה מודעת למדי ליתרונות שלה. לוחמת בחיים, תמיד נלחמה עד הסוף, ובזמנים קשים אפשר היה לסמוך עליה. נישואים התפוררו מסביב ובתים הועמדו למכירה, אבל נישואיה, ביתה אפילו לא רעדו. כמו גם ידידות עם ג'אדה.

עם ג'אדה, לעומת זאת, לא הכל היה מושלם בבת אחת. לאחר שעברה לרחוב אלם, מישל סבלה מבדידות עד שפגשה את ג'אדה. בכל בוקר במשך ארבע השנים האחרונות, הם היו מזווגים, פרט לפוקי, לאורך קילומטרים מסביב לרחובות הבלוק. שניהם התייחסו לטיולי הבוקר שלהם בקנאות כמעט דתית - אף אחד מהם לא מצא זמן אחר לעצמם. בהתחלה, התקשורת הייתה מוגבלת לנושאים ניטרליים: ילדים, לימודים וכדומה. מאוחר יותר, כששילה מתה, נגעו להורים. ג'אדה דיברה על ילדותה, מישל שיתפה את זיכרונותיה העצובים - מאז הם הפכו לחברים. הם ריכלו על שכנים, העתיקו אחד את השני מתכונים, השוויצו בסמרטוטים חדשים ושיתפו סודות של נשים. דיברו הרבה על קלינטון לאחרונה.

הו הו הו הו! מישל מתחה את גופה הדק בהנאה, כאילו החליטה לעוף לשמים הסגולים. מה שלום ג'אדה? היא הלכה את המטרים הספורים שנותרו עד לביתם של הג'קסונים ועצרה מולם. קלינטון מסתובב במהירות במטבח. ג'אדה לא נראה בשום מקום. ובכן, זה אומר שהיום זה לא גורל, הגיע הזמן לחזור אחורה.

כשפוקי רשרש את העלים על הקרקע שלהם, מישל התפעלה מהבית שלה כאילו ראתה אותו בפעם הראשונה. בית מקסים. הגאווה שלה. והבית, והגוף, והילדים ומישל שמרו על חייה נקיים ומסודרים. אפילו פוקי היה קוקר ספנייל גזעי, לא מתאים לעומסים שתמיד הסתובבו בבית הוריהם.

"נכון, פוקי?"

קוקר הביט בה בעניין, מטה את ראשו המשיי לצד אחד.

- ניגש? בואו נלך הביתה. פוקי פסע בצייתנות אל הדלת.

על פי שגרת הערב, השלב הבא היה ניקיון חדר האמבטיה של הילדים, שבדלתו נתקלה מישל בבתה.

- היי! מה זה עוד? היא שאלה את ג'נה, מהנהנת לעבר האמבט המלא עד אפס מקום.

- קדימה, אמא! אני לא אטבע בשוקת הזו. אתה יכול לעקוף אם תעלה שני סנטימטרים.

- המים אינם גבוהים מהרצועה, זה הכלל! מישל דחפה באצבעה את סרט הדבק האדום שהדביקה לקיר הפנימי של האמבט לפני כמה שנים, יחד עם הגומי למניעת החלקה של הרצפה. ניקוי הלכלוך מריבועי הגומי היה מטלה, אבל זה היה שווה את זה. ידוע שרוב התאונות מתרחשות בבית.

- ובכן, מא-א-א-אם! - ג'נה משכה מילה חד-הברה לאינסוף, לא אחרת מאשר יצאה להתעלות על טוני מ-West Side Story, שהפכה את שמה של מרי לאריה.

"רוב התאונות קורות בבית," הודיעה מישל לבתה בפעם המאה אלף, כשהיא ליוותה את ג'נה לחדר הילדים המקסים והלא רבב שלה, שבשבילה היא עצמה הייתה נותנת את חייה בגיל אחת-עשרה. - אני אתן לך עשר דקות לצפות בטלוויזיה, אבל אני מזהיר אותך - בלי MTB. אז אל תשכח לכבות את האור.

- שאפרד מאבא? ג'נה השתוללה.

זה לא יעבוד, מותק. היום הוא בעבודה מאוחרת. מישל חייכה אל פניה היפות של בתה. איזו אכזבה! כל החלק הנשי של משפחת רוסו - ג'נה, מישל וחמותה - התלהבו מהפרנק שלהם. "אל תכעסי, יקירי. אולי ביום שישי אבא ייקח אותנו לאנשהו לארוחת ערב. ואז יש את סופי השבוע. פרנק מעולם לא עבד בשבתות וראשון. הוא עשה אב דואג ואוהב; לא פלא שהילדים העריצו אותו.

ג'נה בחיוך צללה מתחת לשמיכה, התכרבלה, נאנחה. ושלוש דקות לא יעברו, כשהיא נופלת בחלום. אל תשכחו לחזור לאחר ניקוי חדר האמבטיה, לכבות את הטלוויזיה ואת האור.

מישל הרסה את השלוליות, תלתה כפפות טרי ושלוש מגבות גדולות לייבוש (שלוש מגבות לשני ילדים? - משהו לא מתאים). שטפתי את הכיור עם גליטר, פיזרתי אותו על המראה מבקבוק של מנקה זכוכית וניגבתי אותו. פרנקי לא שכח לשים את הכביסה בסל הפעם (טוב מאוד), אבל הוא הפיל את הכפכף באותו מקום (רע - בוודאי הייתה שערורייה לפני ארוחת הבוקר).

מחדר האמבטיה הזוהר הלכה מישל למשתלה אחרת, להסתכל על בנה, שכמובן כבר דחף ממנו את השמיכות. סידרה את נעלי הבית בזהירות על השטיח, עטפה את פרנקי ונישקה את מצחו הנקי והגבוה של אביה. אחר כך כיביתי את הטלוויזיה ואת מנורת השולחן של ג'נה. היא מלמלה משהו במחאה, אבל השינה כבר עשתה את שלה. ג'נה הושיטה יד אל ארנב הקטיפה הורוד של פינקי, שבלעדיו לא נרדמה מאז ינקות, לחצה אותו בזרועותיה וריחחה. מישל חייכה. עכשיו אתה יכול לטפל בעצמך.

היא הוציאה את כתונת המשי הכי יפה, בחרה את הבושם האהוב עליה מתוך סוללת הבקבוקים שעל שולחן האיפור. בחדר האמבטיה היא פתחה את הברז, אבל לפני ששקעה למים היא השליכה את חולצתה על הדלת ועמדה מול המראה.

חיוך נגע שוב בשפתיה. מדהים כמה היא גבוהה! מישל רימתה לעתים קרובות, שמה את הגובה שלה, אבל מטר שמונים, מה שתגיד, נשמע מוצק יותר ממטר שבעים ושמונה. פרנק היה באותו גובה כמוה, אבל לא רק שהוא לא היה נבוך, הוא אפילו אהב שהיא גבוהה יותר. לכן, מישל לא נעלה נעלי עקב למעט טיולים עם ג'אדה. הגובה הוסיף לאטרקטיביות שלה - זה הוסיף, כי הטבע לא הפריע להופעתה של מישל, והעניק לאבותיה הסקוטים אף מסותת וסנטר אקספרסיבי, אך ללא שפתיהם הדקות הלא נעימות. פה שמנמן כמעט בהתרסה הביא למישל הרבה צרות בילדותה מבנות שהקניטו אותה ב"דג"; אבל הבנים השתגעו.

מישל מנידה את ראשה המתולתל הזהוב, קימטה מעט את גבותיה. את החיסרון היחיד, אך המשמעותי שלה, היא ראתה עור רך ורגיש מדי. זה יהיה נחמד אם היא פשוט תסמיק ותחוויר מכל סיבה שהיא - אלו זוטות בהשוואה לקמטים. תירגעי ותהיי כמו עלי הכותרת של הפרג הקמלים שהיא גורפת מהפטיו כל הקיץ. מישל התנסתה ללא הרף בכל מיני קרמים, קרמים ומסכות, בידיעה היטב שגם בעזרתם היא תחזיק מעמד לכל היותר עשר שנים לפני שרשת הזמן תנחת על פניה. אה, בסדר. יש עוד זמן, ועד כה זה נראה טוב מאוד. המותניים מההריון כמעט ולא צלצלו, אבל השדיים גדלו, וזה אפילו לטובה - המותניים נראות דקות יותר.

משכה את הסוודר שלה, מישל הסתובבה מול המראה המעורפל. בהחלט לא רע. חייך... מעולה! פרנק יחזור בעוד שעה, תן לו להתפעל גם מזה. היא משכה את שערה למעלה והצמידה אותו, אבל רק כדי להתקלח. פרנק אוהב את התלתלים שלה הפזורים על הכרית. ובכן, היא אוהבת שפרנק מקבל את כל מה שהוא רוצה. אם רק הוא עדיין תמיד רוצה אותה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

פרנק רוסו הופיע בחדר השינה קצת לפני אחת עשרה. מישל, בחולצת משי לבנה כשלג, שבמחשוף הנמוך שלה הציצו במפתה חצי כדור

  5 פרנק רוסו הופיע בחדר השינה קצת לפני אחת עשרה.  מישל, בחולצת משי לבנה כשלג, שבמחשוף הנמוך שלה הציצו במפתה חצי כדור לבן חלבי, שערה פזור, ה...